Žádat nyní »

SPECIALISTA ROZVOJE OBCHODU A SLUŽEB

Kategorie:  Craft & Heritage
Popis:

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za bezchybný zákaznický servis provozů Konferenčního centra, Návštěvnického centra a dalších komerčních i nekomerčních prostorů společnosti Plzeňský Prazdroj
  • Zodpovědnost za přípravu, realizaci a vysokou kvalitu dodaných služeb (interní a externí pronájmy prostor vč. VIP akcí) + speciálních zážitkových programů a doprovodných akcí oddělení C&H
  • Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti turistického ruchu
  • Péče o interní i externí zákazníky společnost vč. VIP segmentu (ČR i zahraničí) v oblasti turistického ruchu
  • Spolupráce s agenturami a dodavateli služeb a zboží, administrativní podpora
  • Pravidelný monitoring konkurenčních subjektů v oblasti kongresové turistiky, event managementu a cateringových služeb

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Alespoň 3 roky zkušeností v oblasti obchodu, cestovního ruchu či služeb
  • Orientace na zákazníka
  • Znalost regionálního a národního trhu cestovního ruchu a event managementu, znalost marketingu cestovního ruchu
  • Obchodní vyjednávání a dobré prezentační dovednosti
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Schopnost budování a udržování vztahů, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Kancelář na nádvoří pivovaru
  • A hlavně práci, která tě bude bavit!