Žádat nyní »

SPECIALIST/KA LOGISTICKÉHO CONTROLLINGU SENIOR

Kategorie:  Logistika
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu neurčitou
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Plzeň
Popis:

Do našeho týmu Controllingu logistiky hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Specialist/ka logistického controllingu.
Pozice specialisty controllingu zodpovídá za vytváření a optimalizaci kontrolních mechanismů v celé logistice za CZ/SK. Technicky zajišťuje a zpracovává aktuální a kvalitní informace pro systémovou kontrolu, administraci a podporu procesů spojených s řízením logistických operací. Podílí se na měření ukazatelů spojených s logistikou, vytváří dílčí reporty pro celý útvar logistiky a zajišťuje uživatelskou podporu interních uživatelů logistických reportů. Zajišťuje podklady pro analýzu informací pro LSP za jednotlivá DC v CZ i SK. Zodpovídá za zpracování a kontrolu logistických nákladů pro CZ/SK. Přípravuje podklady pro SOX a performance management v logistice.

Náplň práce:

  • poskytování informací ohledně výsledků měsíčních distribučních a skladovacích nákladů CZ/SK a ukazatelů výkonnosti logistiky, které jsou potřebné pro podporu rozhodování managementu za oblast logistiky, a z toho vyplývající případné dodatečné analýzy
  • správa leasingových smluv flotily Plzeňského Prazdroje (CZ/SK)
  • vytváření podkladů pro fakturaci externích logistických partnerů
  • spolupráce na tvorbě celoročního budgetu nákladů skladování, sekundární a tankové distribuce pro CZ/SK, včetně technického řešení
  • řízení Implementace interních a soxových kontrol v distribuci a skladování CZ/SK
  • zodpovědnost za metodiku, definování a vytváření controllingových nástrojů logistiky
  • vytváření a rozvoj logistických a kvalitativních standardů (skladování, sekundární distribuce, tankové distribuce a primární distribuce) - tyto standardy implementujete a následně i kontrolujete a vyhodnocujete
  • identifikace příležitostí k úsporám, aktivní podíl na celkovém plnění budgetu

Požadavky:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického příp. technického směru
  • praxe v oboru logistika vítána
  • zkušenosti se SAP, MS office (Excel – pokročilý uživatel)
  • analytické schopnosti (zejména práce s čísly)
  • schopnost interpretovat výsledky
  • metodický přístup, důslednost
  • anglický jazyk (ideálně B2)

Nabízíme:

  • práci pro jedničku na pivním trhu
  • samostatnou a odpovědnou pozici
  • rozmanitou pracovní náplň
  • propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně příspěvků na penzijní připojištění, dotovaného stravování či zaměstnaneckého piva

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj a.s.
Iva Vorlíková

V Prazdroji věříme, že rozdílnost je to, co nás spojuje a dělá naši společnost lepší. Podpoříme Tvoji jedinečnost a dáme Ti prostor u nás zazářit.

Job ID:  12884