Žádat nyní »

TECHNOLOG (m/ž)

Kategorie:  Výroba
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu neurčitou

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Technologa. Jedná se o zajímavou a zodpovědnou pozici v oddělení filtrace, kde zodpovídá za kvalitu produktu v koncové části výroby piva.

Náplň práce:

  • Spolupráce se všemi sdílenými výrobními úseky, včetně logistiky, stáčíren, energetiky, laboratoří
  • Detailní znalost a tvorba procesních standardů
  • Kontrola vstupních surovin a materiálů
  • Vedení investičních projektů pro výrobu (samostatné zpracování poptávky a vyhodnocení nabídek)
  • Využití kreativity - návrhy na zlepšení procesů (kvalita, náklady, efektivita, BOZP)
  • Samostatné vedení technologických zkoušek
  • Spolupráce na auditech GBS, ISO, HACCP, České pivo

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Zkušenosti s přímým i nepřímým vedením lidí (vedení týmu, stanovování priorit, vyhodnocení)
  • Silná orientace na výsledek, týmový hráč, schopnost vyjednávání a budování vztahů, prezentační a komunikační dovednosti
  • Podmínkou znalost AJ slovem i písmem
  • Degustační zkoušky
  • PC dovednosti (Word, Excel, Powerpoint, SAP);
  • Řidičský průkaz „B“

Výhodou:

  • VŠCHT katedra kvasné chemie a bioinženýrství, další pivovarské instituty
  • Zkušenosti s audity

Nabízíme:

  • Zaměstnání pro jedničku na pivním trhu v dynamicky se rozvíjející oblasti
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance až 40 000 Kč
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj a.s.
Iva Vorlíková