Žádat nyní »

VÝPOMOC NA ODDĚLENÍ DISTRIBUCE

Kategorie:  Logistika
Druh pracovního poměru:  Dohoda o provedení práce
Úvazek:  Částečný pracovní úvazek

Plzeňský Prazdroj má jednu z nejrozsáhlejších distribučních sítí v ČR a SR. Staňte se součástí našeho týmu a zodpovídejte za distribuci piva po ČR a SR přímo z Plzně!
Specialista logistiky zodpovídá za operativní dispečerské řízení provozu primární, sekundární a cisternové distribuce pro ČR a SR (vč. rozvozu POSM, logistického zajištění promoakcí, speciálních akcí a řízení požadovaných expirací).

Jedná se o sezónní výpomoc v týmu pro období červen - srpen 2022.

Náplň práce:
•    Operativní řízení provozu distribuce s důrazem na minimalizaci distribučních nákladů a maximalizaci úrovně služby poskytované zákazníkům
•    Identifikování a implementace nových řešení v rámci centrálního dispečinku
•    Koordinace řízení expirace zboží
•    Úzká spolupráce s oddělením plánování, výroby a obchodu

Požadavky:
•    Schopnost a ochota se učit novým věcem, proaktivní přístup
•    Velmi dobrá orientace v oblasti řízení logistiky
•    Logické myšlení, pozitivní vztah ke statistice a matematice
•    Základní znalost prostředí SAP vítáme
•    Znalost anglického jazyka je výhodou
•    Časová flexibilita (ranní a odpolední směny)

Nabízíme:
•    Hodinovou sazbu 150 Kč
•    Stravování v závodní kantýně
•    Dynamický a přátelský kolektiv
•    Týmovou spolupráci (ranní směna předává veškerou operativu navazující odpolední směně)
•    Zajímavou pracovní zkušenost