Loading...

SKLADNÍK - ZÁVOZNÍK

Department:  Craft & Heritage
Type of contract:  Permanent
Shift Type:  Full time
City:  Prague
Description:

Do týmu experimentálního pivovaru Proud hledáme kolegu na pozici SKLADNÍK/ZÁVOZNÍK pro region PRAHA. Pozice je podřízena obchodnímu zástupci pro danou oblast a plní svěřené úkoly zejména v oblasti manipulace se zbožím na skladě a závozy piva k zákazníkům.

Náplň práce:
Provoz skladu
•    Příjem, kontrola dokumentů, skladování výrobků
•    Vedení evidence pohybu zboží, zajištění inventur a kontrola expirací
•    Zajištění úklidu skladovacích prostor

Logistika
•    Příprava objednávek k závozu
•    Závoz výrobků zákazníkům
•    Nakládání s hotovostí

Prodej
•    Podpora zákaznického servisu a při vyřizování reklamací
•    Podpora při zajištění prodejních akcí v regionu

Požadavky:
• Svědomitost a samostatnost
• Plánování a organizování práce
• Počítačová způsobilost
• Znalost a dodržování hygienických norem a bezpečnosti práce
• Řidičský průkaz – skupina B
• Zodpovědnost
• Komunikativnost a orientace na zákazníka
• Zájem o pivo z malých pivovarů

Nabízíme:
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů – je jen na Tobě, co si vybereš
• Tým fajn kolegů, kteří táhnou za jeden provaz
• Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
• Bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva v obchodech
• Multisport kartu
• 5 týdnů dovolené
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Nástup možný od srpna 2021