Žádat nyní »

BUSINESS ANALYST FOR B2B PLATFORM

Kategorie:  Obchod
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu neurčitou
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Praha
Popis:

Business Analyst pro B2B platformu

Plzeňský Prazdroj, jednička na pivním trhu v Česku i na Slovensku, hledá zkušeného analytika nebo analytičku pro roli Business Analyst pro B2B platformu.
Tato pozice vyžaduje schopnost vytěžit smysluplné informace z rozsáhlých datových sad a poskytnout strategické podklady pro rozhodovací procesy našich obchodních týmů.
Zavádíme novou B2B digitální platformu zaměřenou na naše klienty z řad gastronomie a chceme, aby její fungování a zákaznická zkušenost byla co nejlepší.

Tvojí rolí by bylo se na tomhle neustálém zlepšování podílet.

Náplň práce:

  • Analýza dat a následná identifikace trendů pro strategická obchodní rozhodnutí
  • Vyhodnocování dopadu navrhovaných řešení na změnu fungování platformy
  • Hledání příležitostí k optimalizaci procesů v rámci platformy
  • Data based zvyšování efektivity
  • Spolupráce s týmy salesu nebo marketingu na nalezení potřebných řešení a podpora neustálého zlepšování
  • Příprava reportů a prezentací

Co by ti nemělo chybět

  • VŠ vždělání, ideálně v oblasti obchodu, statistiky nebo data analýzy
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Silné obchodní povědomí a schopnost chápat, jak analýza dat přispívá k obchodním rozhodnutím
  • Prokázané zkušenosti v oblasti analýzy dat, včetně schopnosti identifikovat v datech nastupující trendy
  • Silné analytické dovednosti a zkušenost s ovládáním relevantního softwaru (především Excel a Power BI)
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Vynikající komunikační schopnosti a dovednost předávat složité informace srozumitelně

Výhodou ti bude:

  • Zkušenosti s e-commerce / SaaS / konzultačními službami

Co na oplátku nabízíme:

  • Možnost podílet se na strategickém směřování digitální platformy pro firmu, která je dlouhodobě jedničkou vrámci oboru
  • Spolupráce s profesionály v oboru
  • Inspirující pracovní prostředí a prostor pro kreativitu a inovace
  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr v perspektivní firmě
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 27 dní volna pro tvůj odpočinek
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje v nejmodernějších technologiích
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva
  • Možnost částečně pracovat z home office
  • Přátelský tým kolegů, kteří ti budou nápomocní při zaučení
  • A hlavně práci, která tě, bude bavit

Kontakt: Jana Gregorová

V Prazdroji věříme, že rozdílnost je to, co nás spojuje a dělá naši společnost lepší. Podpoříme Tvoji jedinečnost a dáme Ti prostor u nás zazářit.

Job ID:  12140