Nahrávání...
Žádat nyní »

Koordinátor projektů pro nové výrobky a materiály

Kategorie:  Logistika
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu neurčitou

Koordinátor projektů stojí za založením nových produktů Plzeňského Prazdroje. Koordinujete inovace napříč společností. Vaším cílem bude zajistit, aby byl nový výrobek vyroben včas a správně, byl dostupný v požadovaný termín na skladech, a to s minimálními náklady. Aktivně budete spolupracovat s kolegy z dalších oddělení - s týmy marketingu, trade marketingu, exportu, nákupu, technickým oddělením nebo právním oddělením. Vaší nadřízenou bude Product manažerka a společně s ní budete zajišťovat konzistenci v širokém portfoliu výrobků Plzeňského Prazdroje.

Náplň práce:
•    zadávání nových výrobků a materiálů do SAPu + kusovníky (domácí + exportní), aktivní práce s výrobky v systému (udržování kusovníků a jejich kontrola);
•    koordinace procesu změny obalových materiálů (s ohledem na harmonogram, budget, odpisy, legislativní a lokální požadavky);
•    dodržování pravidel pro zavádění výrobků na trh – legislativní, kapacitní, interní;
•    kontrola obsahové stránky návrhů nových obalů;
•    minimalizování nákladů při změně výrobku (odpisy, synergie projektů);
•    reporting - přehled založených SKU, materiálů, změn;
•    pravidelná kontrola připravovaných projektů, výrobků, materiálů, kapacit v rámci sezonních multipacků;
•    reporting produktů;
•    řešení nestandardních požadavků;
•    poskytování podpory Product manažerovi v procesu změn balení pro domácí trh i všechny exportní trhy.

Požadavky:
•    1 rok praxe a znalost procesů v jedné z následujících oblastí: SCH, finance, marketing, vývoj balení, systémové procesy SAP/R3 nebo podobné systémy
•    zkušenost s koordinací projektů
•    velmi dobré komunikační schopnosti (denní jednání se zástupci jednotlivých oddělení napříč firmou; vyjednávání s dodavateli)
•    dobrá znalost AJ (denní písemná komunikace)
•    MS Excel na pokročilé úrovni (funkce, kontingenční tabulky)
•    velmi dobré analytické schopnosti (vidět věci v širším kontextu), pečlivost, zaměření na detail

Nabízíme:
•    Práci pro jedničku na pivním trhu
•    Samostatnou a odpovědnou pozici přímo v týmu manažera závodu
•    Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
•    5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
•    Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (pivo pro zaměstnance, dotované stravování přímo v pivovaru, finanční benefity na výběr, možnost jazykových kurzů, příspěvek na životní/důchodové připojištění, firemní společenské akce a mnohé další benefity, které Vám rádi představíme na pohovoru)