Žádat nyní »

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MINIPIVOVAR PROUD - CHÝNĚ

Kategorie:  Craft & Heritage
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Praha

Chceš být u rozvoje experimentálního pivovaru? V pivovaru PROUD rozšiřujeme tým a obsazujeme nové klíčové role. Náš pivovar je vybaven moderní technologií umožňující zaměřovat se na vaření množství pivních stylů nad rámec klasického ležáku. Tak buď u toho!

Hledáme parťáka do týmu experimentálního pivovaru Proud. Máš přirozeného prodejního ducha a nebojíš se zastat ani manuální práci? Zajímá tě pivo, jsi zodpovědný/á, komunikativní a umíš si poradit za každé situace? Máš chuť se podílet na růstu nového craft pivovaru pod hlavičkou Plzeňského Prazdroje?
Tak na nic nečekej a přihlas se!

Nabízíme:
Pestrou práci v rychle se rozvíjejícím přátelském kolektivu
Možnost podílet se na růstu v Čechách neobvyklého projektu
Zázemí silné společnosti a velkou škálu firemních benefitů
Služební notebook a telefon, auto (VW Caddy) pro použití i k osobním účelům
Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů apod.

Náplň práce:
Vyhledávání nových zákazníků
Péče o stávající zákazníky
Zajištění provozu vlastního meziskladu
Příjem a vyřizování objednávek, včetně závozů zákazníkům
Vytipování a zajištění eventů ve Tvém regionu

Požadavky:
Láska k pivu a touha rozšiřovat si pivní obzory
Flexibilita a ochota se učit
Komunikativnost, slušné vystupování a zodpovědnost
Zkušenost s prodejem piva nebo jiných nápojů výhodou
Znalost práce s PC (budeš používat MS office, skladový a prodejní software apod.)
Řidičský průkaz – skupina B
Fyzická zdatnost (budeš tahat sudy, přepravky, kartony)
Časová flexibilita (občas je třeba urgentně rozvést pivo, zajistit večerní či víkendovou akci, a jindy se dá jít domů dříve)

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.