Žádat nyní »

PART-TIME PŘÍLEŽITOST V ODDĚLENÍ KLÍČOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Kategorie:  Obchod
Druh pracovního poměru:  Dohoda o pracovní činnosti
Úvazek:  Částečný pracovní úvazek
Lokalita:  Praha

Hledáme posilu na part-time do oddělení klíčových zákazníků OFF Trade týmu! Neváhej a přihlas se, chceš-li nastartovat kariéru v obchodu a hledáš dlouhodobou spolupráci. Nabízíme Ti možnost nahlédnout pod pokličku obchodu největšího výrobce piva ve střední Evropě. Umíš zpracovat data do „čitelné“ podoby a u toho připravit podklady pro kolegu na jednání? Pak hledáme přesně Tebe.

Co bude náplní Tvé práce?

• Analýzy, vyhodnocování plnění (sortiment…)

• Příprava podkladů pro KAM (bonusy, analýzy)

• Komunikace s exekučním týmem (vyhodnocovaní)

• Správa a zadávání promo akcí do interního systému

Co na oplátku nabízíme?

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti a práci pro jedničku na pivním trhu

• Odpovědnou pracovní náplň

• Kanceláře v centru Prahy na Myslbeku

• Práci na portfoliu úspěšných lokálně řízených značek

• Možnost pro rozvoj a kariérní růst

• Práci ve společensky odpovědné firmě

• Stravenky

• Dlouhodobou spolupráci formou DPP/DPČ

Co by Ti nemělo chybět?

• Zájem o obchod a FMCG segment

• Organizační a komunikační schopnosti s důrazem na týmovou spolupráci

• Samostatný a zodpovědný přístup k úkolům, o které Tě kolegové poprosí

• Umět vyhodnotit priority v rámci svěřených úkolů

• Analyzovat a efektivně pracovat s informacemi a daty

• Znalost MS Office – zejména Excel

• Angličtinu na komunikativní úrovni

Co pro Tebe bude výhodou?

• Předchozí zkušenosti v oblasti obchodu

Kontakt: Lucie Mukařovská

V Prazdroji věříme, že rozdílnost je to, co nás spojuje a dělá naši společnost lepší. Podpoříme Tvoji jedinečnost a dáme Ti prostor u nás zazářit.

Job ID:  13003