Nahrávání...
Žádat nyní »

BIOCHEMIK

Kategorie:  Výroba
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Velké Popovice

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.

Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Staňte se součástí týmu výroby piva na světové úrovni! Aktuálně sháníme kolegy, kteří nám pomohou vyrábět našeho Kozlíka :-) Dáme Vám příležitost získat zkušenosti z celého procesu výroby piva. Budete zajišťovat chod střediska sklepa spočívající v ovládání zařízení, základní údržbě, čištění zařízení, zápisu provozních dat do PC. Pracujeme v nepřetržitém provozu (4 dny práce a 4 dny volna).

Nemáte zkušenosti v oboru? Nevadí, vše potřebné Vás rádi naučíme.

Náplň práce:
Zajištění plynulého provozu výroby piva ve směnném režimu
Ovládání zařízení pomocí řídícího programu
Zadávání provozních dat
Operativní řešení vzniklých poruch ve spolupráci s údržbou
Ruční napojování propojovacích hadic, drobné opravy zařízení

Požadavky:
SOU, SŠ - obor potravinářství či sladařství výhodou
Schopnost pracovat ve směnném provozu
Odolnost pro práci ve ztížených podmínkách (chlad), vybavíme Vás odpovídajícími ochrannými prostředky

Nabízíme:
Základní mzdu 24 000 Kč + příplatky za směny + čtvrtletní bonusy 10%
Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
Práci v moderním, ale přesto tradičním pivovaru
5 týdnů dovolené
Dotované stravování přímo v areálu pivovaru - bohatý výběr + nápoje k obědu zdarma (nealkoholické pivo, limonády, čaj)
Nápoje na pracovišti zdarma
Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení
Nástup možný ihned, případně dle dohody
Pracovní smlouvu na HPP na jeden rok