Žádat nyní »

BRIGÁDA - VÝPOMOC NA ODDĚLENÍ ENERGETIKY

Kategorie:  Výroba
Druh pracovního poměru:  Dohoda o provedení práce
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Velké Popovice

Do týmu energetiky v pivovaru Velké Popovice hledáme výpomoc, která nám pomůže s kontrolou svěřených zařízení, hlášením poruch a drobnou autonomní údržbou. Jedná se o dlouhodobou brigádu, která je vhodná jako přivýdělek k důchodu, mateřské i studiu vysoké školy. Vše potřebné Vás naučíme, čeká Vás nadstandardní platové ohodnocení, atraktivní prostředí a dobrý kolektiv, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení!

Náplň práce:

  • Zadávání dat do PC
  • Kontrola provozu, případné úpravy chodu jednotlivých strojů a zařízení
  • Provádění drobné autonomní údržby
  • Pomoc a komunikace s údržbou a dodavateli

Co požadujeme:

  • Schopnost obsluhovat PC na základní úrovni
  • Technické myšlení, ideálně SOU nebo SŠ technického zaměření
  • Flexibilitu – brigáda je celoroční, nejvíce práce je hlavně v sezóně přes léto jako záskok při dovolených
  • Ochotu vzdělávat se, samostatnost, manuální zručnost

Výhodou je:

  • Bydliště v okolí Velkých Popovic
  • Osvědčení k obsluze kotlů
  • Předchozí zkušenost s výrobním provozem, příp. energetikou
  • Zkušenost s obsluhou zařízení pro ohřev vody a výrobu páry
  • Schopnost číst v technické dokumentaci

Co nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení – základní mzda + příplatky
  • Jistotu dlouhodobé brigády
  • Získání znalostí o procesech ve společnosti , které budou výhodou v případě další spolupráce
  • Dotované stravování přímo v areálu pivovaru
  • Práci v dobrém kolektivu
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Firemní společenské akce
  • Zaměstnanecké slevy v dárkové prodejně
  • Zaučení od zkušených kolegů
  • Práci v moderním, ale přesto tradičním pivovaru

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj a.s.
Iva Vorlíková

V Prazdroji věříme, že rozdílnost je to, co nás spojuje a dělá naši společnost lepší. Podpoříme Tvoji jedinečnost a dáme Ti prostor u nás zazářit.

Job ID:  11219