Nahrávání...

Žádat nyní »

DPP - OBSLUHA PRODEJNY VELKÉ POPOVICE

Kategorie:  Craft & Heritage
Druh pracovního poměru:  Dohoda o provedení práce
Úvazek:  Částečný pracovní úvazek
Lokalita:  Velké Popovice

Do pivovaru Velkopopovický Kozel hledáme šikovnou kolegyni či kolegu na recepci Návštěvnického centra a zároveň do Kozlího obchůdku, který s recepcí těsně sousedí.

Náplň práce:

  • Zajištění práce na recepci v Návštěvnickém centru a prodej zboží v Kozlím obchodě
  • Příprava na denní provoz dárkové prodejny a prodej dárkového zboží značky Velkopopovický Kozel
  • Příjem rezervací, komunikace se zákazníky, zajištění provozu prohlídek, koordinace průvodců

Požadavky:

  • Komunikační a prezentační schopnosti
  • Časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Reprezentativní vystupování
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou práci pro jednu z nejznámějších českých společností
  • Možnost zdokonalovat se v cizích jazycích a komunikačních dovednostech
  • Dynamický a přátelský kolektiv
  • Odborná školení

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce