Žádat nyní »

SPECIALISTA ŘÍDICÍCH SYSTÉMŮ

Kategorie:  Výroba
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu neurčitou
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Velké Popovice

Na této pozici budete zodpovědný/á za řízení správy, údržby a rozvoj řídicích systémů výrobní i stáčírenské části závodu. Budete zajišťovat podporu elektroúdržby při řešení havárií, provádění oprav a preventivní údržbu. V rámci pozice budete řídit investiční projekty, které souvisí se změnami HW, SW. Mezi Vaše zodpovědnosti bude patřit i sledování legislativních požadavků, překládání návrhů na zlepšení a ve spolupráci s IT spravovat průmyslové IT sítě v závodě.
Jedná se o zajímavou a samostatnou práci, kde se můžete naučit mnoho nového, a přispět k modernizaci našeho pivovaru.

Náplň práce:
•    Správa, údržba a rozvoj SW.
•    Zodpovědnost za Investiční projekty
•    Schvalování změn řídicích systémů evidence změny
•    Správa průmyslových IT sítí v závodě
•    Zodpovědnost za testování a dokumentaci změn
•    Zajištění podpory navrhovatelů změn řídicích systémů
•    Navrhování opatření ke zlepšení a změny vedoucí ke zvýšení efektivity strojů, snížení nákladů na údržbu
•    Provádění prací na elektrickém zařízení v souladu s vyhláškou č.50/78 par 7

Požadavky:
•    Vzdělání – Středoškolské elektrotechnické
•    Praxe minimálně 3 roky v HW/SW údržbě strojů a zařízení
•    Platné oprávnění dle vyhlášky č.50/78 par.6
•    Znalost Simatic Step 7 úroveň školení min. Servis 1+2, WinCC flexible, Symantec Ghost
•    Analytické myšlení, znalost legislativy a schopnost operativně řešit vzniklé problémy
•    Středně pokročilá AJ

Nabízíme:

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (pivo pro zaměstnance, dotované stravování přímo v pivovaru, finanční benefity na výběr, možnost jazykových kurzů, příspěvek na životní/důchodové připojištění, firemní společenské akce a mnohé další benefity, které Vám rádi představíme na pohovoru)

Kontakt:

Jana Toušková

jana.touskova@asahibeer.cz