Nahrávání...
Žádat nyní »

WCM Specialist

Kategorie:  Výroba
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu neurčitou
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Velké Popovice

Chcete poznat proces výroby piva od začátku do konce a podílet se svojí prací na jeho zlepšování? Přidejte se k nám! Na pozici Specialisty WCM (World Class Manufacturing) získáte velmi dobrý přehled o fungování celého pivovaru i o procesech napříč společností Plzeňský Prazdroj a naší mateřskou firmou Asahi Breweries.
Specialista řídí postupy WCM, zodpovídá za implementaci WCM projektů, provádí audity. Vede nebo se podílí na zajímavých projektech v oblasti zlepšování efektivit, úspory energií, zjednodušení práce, postupů, administrativy. Navrhuje projekty z oblasti automatizace.
Pokud pro Vás slova jako LEAN, KAIZEN, 5S, SMED, nejsou neznámá, máte rádi změny, otevřenou komunikaci a dokážete své nadšení přenést i na ostatní, přidejte se do našeho týmu.

Náplň práce:
Řídí průběžné zlepšování postupů a sdílení poznatků
Vede projekty v oblasti zlepšování efektivit, úspory energií, zjednodušení práce, postupů,
Vytváří nástroje a postupy pro usnadnění implementace procesů a zvyšování úrovně WCM (přizpůsobení školících materiálů, výběr vhodných nástrojů a metod pro dosažení zlepšení výkonu)
Školí zaměstnance i vedoucí v oblasti WCM
Provádí interní audity IMS na daném závodě, navrhuje nápravná opatření a spolupracuje na jejich vyřešení
Dává koučink a mentoring vedoucí k rozvoji procesů a zaměstnanců
Zodpovídá za zvyšování úrovně postupů WCM

Požadavky:
Praxe v oblasti řízení změn podmínkou (implementace nástrojů průmyslového inženýrství, školení, auditování procesů)
Znalost a praxe v oblasti LEAN, KAIZEN, 5S, SMED
Vzdělání technického zaměření
Orientace v oblasti ISO norem, znalost principů WCM
Znalost AJ
Velmi dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
Zkušenost se školením zaměstnanců je velkou výhodou
Zkušenost s vedením týmu je velkou výhodou

Nabízíme:
Práci pro jedničku na pivním trhu
Samostatnou a odpovědnou pozici přímo v týmu manažera závodu
Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (pivo pro zaměstnance, dotované stravování přímo v pivovaru, finanční benefity na výběr, možnost jazykových kurzů, příspěvek na životní/důchodové připojištění, firemní společenské akce a mnohé další benefity, které Vám rádi představíme na pohovoru)
nástup srpen/září 2021

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.

Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.