SKLADNÍK/SKLADNICE REKLAMNÍCH MATERIÁLŮ - Zlín, na letní sezónu

Kategorie:  Obchod
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Zlín

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Plzeňský Prazdroj, lídr na nápojovém trhu, hledá sezónního skladníka/skladnici reklamních materiálů a výčepní techniky pro distribuční centrum v Lípě u Zlína na dobu letních prázdnin 2022 na hlavní pracovní poměr. Oprávnění na VZV není nutné.

Náplň práce:
•    Opravy výčepní techniky včetně mytí tlakovou myčkou
•    Manipulace s chladiči a ostatní výčepní technikou
•    Komunikace s dodavateli materiálu a obchodním týmem
•    Chystání dodávek reklamního materiálu

Požadavky:
•    Fyzická zdatnost
•    Trestní bezúhonnost
•    Spolehlivost
•    Práce na PC
•    Řidičské oprávnění na VZV výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:
•    Stabilní zaměstnání
•    Zaměstnavatele, kterým se můžete chlubit (nejen) v hospodě
•    Pracovní smlouvu na dobu určitou po letní sezónu od začátku června do konce srpna 2022
•    Zázemí jedničky na pivním trhu