Uchádzať sa teraz »

Area Sales Manager - Prešov a okolie

Kategória:  Obchod
Druh pracovného pomeru:  Pracovný pomer na dobu určitú
Úväzok:  Plný pracovný úväzok
Lokalita:  Bardejov
Popis:

Do nášho obchodného ON Trade tímu (segment Horeca) hľadáme kolegu/gyňu na pozíciu Area Sales Manager pre región Prešov a okolie.
Máte skúsenosti s vedením tímu a predajom? Baví Vás rozvíjať a posúvať vpred svoj tím a vzťahy so zákazníkmi? Ak áno, tak nám pošlite svoj životopis!

Náplň práce:

• Zodpovednosť za predajné výsledky vo zverenom regióne podľa stanovených predajných cieľov v pivnom a nepivnom sortimente
• Tvorba regionálnych plánov s ohľadom na predajnú stratégiu spoločnosti a dohľad nad jej následnou implementáciou a plnením
• Udržiavanie a rozvoj obchodných vzťahov a komunikácie so zákazníkmi
• Vedenie a koučing poradcov pre rozvoj obchodu tak, aby boli schopní samostatne rozvíjať predaj u súčasných zákazníkov na základe nastavenej investičnej stratégie
• Zodpovednosť za aktívne vyhľadávanie nových príležitostí (konkurenční zákazníci, nové predajné kanály atď.)
• Pravidelné vyhodnocovanie práce poradcov pre rozvoj obchodu - routing, predajné analýzy, denné, týždenné a mesačné reporty podľa pokynov nadriadeného, bonusy
• Riadenie a zodpovednosť za pridelené náklady
• Spolupráca s trade marketingovým, finančným a brand oddelením na príprave stratégie a pri identifikácií príležitostí na trhu
• Aktívna spolupráca s veľko-obchodným oddelením

Požiadavky na kandidáta:

• VŠ vzdelanie
• 2 a viac-ročná prax s vedením tímu obchodných zástupcov/ predajcov
• Skúsenosť z odvetvia rýchlo obrátkového tovaru je veľkou výhodou
• Komunikatívna, vyzretá osobnosť s vysoko rozvinutými predajnými zručnosťami a prirodzeným obchodníckym talentom, orientovaná na predaj a profit
• Prirodzená schopnosť byť tímových hráčom, schopnosť dlhodobého plánovania
• Schopnosť viesť tím ľudí prostredníctvom Koučingu, Mentoringu a poskytovaním pravidelnej spätnej väzby
• Dobrá užívateľská znalosť Microsoft Office
• Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni
• Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič

Ponúkame:

• Príležitosť nabrať skúsenosti u jednotky na slovenskom pivnom trhu.
• Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti.
• Neformálnu, otvorenú a transparentnú firemnú kultúru. Dať si kávu v kuchynke s obchodným riaditeľom? Prečo nie?!
• Spoluprácu s firmou, ktorá rešpektuje svojich zamestnancov aj okolie. Udržateľnosť je prirodzenou súčasťou nášho podnikania aj firemnej stratégie (oblasti ako uhlíková neutralita, zníženie priemernej spotreby vody, plne cirkulárne obaly,...).
• Prácu pestrú, ako je portfólio našich nápojov!
• Spoločnosť, kde môžeš byť sám/sama sebou. U nás do kancelárie v obleku a v lodičkách chodiť nemusíš! Podporujeme jedinečnosť a autenticitu.
• Zamestnávateľ, ktorým sa môžeš chváliť nie len pri pive!
• Spoločnosť, ktorá dbá na wellbeing a podporuje work-life balance (napríklad 7,5 hodinová pracovná doba, homeoffice).
• Multisportku, kafetériu, dôchodkové poistenie a aj bonusové pivo.
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Základná mzda od 1900 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta + kvartálne bonusy.

Kontakt:

Katarína Kratochvílová

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

Job ID:  12754