Načítava sa...
Podeliť sa o informácie o tejto ponuke
Uchádzať sa teraz »

Servisný technik

Kategória:  Obchod
Druh pracovného pomeru:  Pracovný pomer na dobu určitú
Úväzok:  Plný pracovný úväzok
Lokalita:  Prešov
Popis:

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí.

Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty.

Charakteristika pozície:

Do nášho tímu technického servisu vo Veľkom Šariši hľadáme nového kolegu!
Na pozícií Servisného technika budete zodpovedný najmä za opravu a údržbu výčapných zariadení v priestoroch skladu, aby boli v perfektnom stave pripravené pre našich zákazníkov. V spolupráci so servisnými technikmi a ostatnými tímami sa ďalej budete podieľať na zabezpečovaní podujatí, kde spolupracovať na zapojení a zabezpečení fungovania výčapnej techniky.

Náplň práce:

• Zaisťovanie skladového hospodárstva výčapnej techniky na sklade.
• Oprava a údržba výčapnej techniky v priestoroch skladu.
• Vedenie evidencie, skladový výdaj a príjem výčapnej techniky a spolupráca pri inventarizácii výčapnej techniky.
• Spolupráca so servisnými technikmi pri inštalácií a demontáži výčapnej techniky u našich zákazníkov.
• Spolupráca pri technickom zabezpečení športových a spoločenských podujatí (inštalácia výčapnej techniky, servis).

Požiadavky na kandidáta:

• Stredné odborné vzdelanie – technický alebo elektrotechnický odbor je veľkou výhodou.
• Znalosť a predchádzajúca prax s výčapnou technikou - výhodou.
• Vyhláška § 22 - Samostatný elektrotechnik je výhodou.
• Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť.
• Dôsledný a zodpovedný prístup k práci.
• Register trestov bez záznamu.
• Vodičský preukaz skupiny B.

Ponúkame:

• Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti.
• Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja.
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov, ako jazykové kurzy, multisport karta, 2 dni voľna na regeneráciu extra, príspevok na dôchodkové sporenie a lekársku starostlivosť a ďalšie finančné a            nefinančné benefity.
• Birell v rámci pitného režimu na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, Vianoce a dovolenku.
• Príležitosti pre kariérny rast.

• Základnú mzdu od 1100 EUR brutto.