Podeliť sa o informácie o tejto ponuke
Uchádzať sa teraz »

Účtovník/čka - skrátený úväzok

Kategória:  Financie
Druh pracovného pomeru:  Pracovný pomer na dobu určitú
Úväzok:  Čiastočný pracovný úväzok
Lokalita:  Veľký Šariš
Popis:

Do oddelenia Compliance and Services na úseku Financií hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Účtovníka/čky.
Ak sa nebojíte zodpovednej práce a spĺňate požiadavky uvedené nižšie, neváhajte a poďte do toho s nami!

Náplň práce:
• Samostatné účtovanie v SAPe a autoposting
• Vystavovanie faktúr
• Príprava podkladov pre ďalšie analýzy podľa pokynov nadriadeného (audit, chránené dielne,..)
• Inventarizácia, kontrola a párovanie zverených účtov
• Príprava a spracovanie odsúhlasenia zostatkov
• Zabezpečovanie úpravy kmeňových dát na dodávateľoch
• Preberanie a rozdeľovanie pošty, skenovanie a validácia došlých faktúr, odpovedanie na upomienky
• Zastupovanie archivára počas neprítomnosti

Požiadavky na kandidáta:
• SŠ/VŠ ekonomické vzdelanie
• Veľmi dobré znalosti v účtovnej a daňovej oblasti
• Schopnosť riešiť problémy a navrhovať nové riešenia
• Pokročilá znalosť práce na PC (MS Office)
• Komunikačná znalosť anglického jazyka
• Samostatnosť, ale i schopnosť pracovať v tíme
• Znalosť SAPu výhodou

Ponúkame:
• Zázemie stabilnej medzinárodnej a spoločensky zodpovednej spoločnosti
• Príležitosti pre kariérny rast – prepracovaný systém školení a osobného rozvoja
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov, ako jazykové kurzy, príspevok na dôchodkové sporenie a lekársku starostlivosť, odmena za darovanie krvi a ďalšie finančné a nefinančné benefity
• 2 dni voľna na regeneráciu extra a príležitostný Home Office
• Birell v rámci pitného režimu na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, Vianoce a dovolenku
• Základnú mzdu od 816 EUR brutto (skrátený úväzok) + ročný bonus
• Pracovnú zmluvu na skrátený úväzok 6 hodín denne

Kontakt:
Martina Podoláková
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.