Uchádzať sa teraz »

Recepčný/á - brigáda - Veľký Šariš

Kategória:  Ľudské zdroje
Druh pracovného pomeru:  Študent/Interný
Úväzok:  Čiastočný pracovný úväzok
Lokalita:  Veľký Šariš
Popis:

Do nášho Office Management tímu vo Veľkom Šariši hľadáme šikovného/nú a zodpovedného/nú kandidáta/kandidátku na brigádnicku pozíciu Asistenta/tky kancelárie.

Náplň práce:

• Organizačné a administratívne zabezpečenie požiadaviek od interných klientov a externých návštev
• Zabezpečenie chodu recepcie vrátane prijímania a prepájania telefonických hovorov, evidencie a distribúcie prichádzajúcej/odchádzajúcej pošty, zabezpečenie kuriérskych zásielok
• Koordinácia a organizačné zabezpečenie zasadacích miestností
• Objednávanie kancelárskeho tovaru a občerstvenia
• Asistencia pri správe vozového parku
• Participácia na administratívnych prácach (kopírovanie, faxovanie, scanovanie, viazanie dokumentov, laminovanie, atď.)

Požiadavky na kandidáta:

• Ukončené SŠ vzdelanie
• Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
• Reprezentatívne vystupovanie
• Proaktívny prístup, flexibilita, odolnosť voči stresu
• Zmysel pre zodpovednosť a systematickosť
• Schopnosť pracovať samostatne ale i kooperovať v tíme
• Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
• PC znalosti (MS Office)
• Vodičský preukaz sk. B je výhodou

Ponúkame:

• Neformálnu, otvorenú a transparentnú firemnú kultúru. Dať si kávu v kuchynke s riaditeľom? Prečo nie?!
• Spoluprácu s firmou, ktorá rešpektuje svojich zamestnancov aj okolie. Udržateľnosť je prirodzenou súčasťou nášho podnikania aj firemnej stratégie (projekty ako uhlíková neutralita, zníženie priemernej spotreby vody, plne cirkulárne obaly,...).
• Prácu pestrú, ako je portfólio našich nápojov!
• Spoločnosť, kde môžeš byť sám/sama sebou. U nás do kancelárie v obleku a v lodičkách chodiť nemusíš! Podporujeme jedinečnosť a autenticitu.
• Zamestnávateľ, ktorým sa môžeš chváliť nie len pri pive!
• Spoločnosť, ktorá dbá na wellbeing a podporuje work-life balance
• Pracovná zmluva: Dohoda o brigádnickej práci študenta, dohoda o vykonaní práce
• Mzda: 6 eur/hod.

Kontakt:

Katarína Kratochvílová
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

Job ID:  13050