Podeliť sa o informácie o tejto ponuke
Uchádzať sa teraz »

Telesales operátor/ka na dohodu - Veľký Šariš

Kategória:  Obchod
Druh pracovného pomeru:  Dohoda o pracovnej činnosti
Úväzok:  Plný pracovný úväzok
Lokalita:  Veľký Šariš
Popis:

Do nášho tímu "Telesales"  hľadáme šikovného, komunikatívneho a zodpovedného brigádnika/čku, ktorý/á bude plnohodnotnou podporou pre našich zákazníkov.

Náplň práce:

  • Proaktívny, pravidelný telefonický kontakt s určeným okruhom zákazníkov za účelom dosiahnutia stanovených cieľov v distribúcii a predaja výrobkov spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko. a.s.
  • Príjem a bezchybné zadávanie telefonických objednávok od zákazníkov do systému
  • Plnenie stanovených plánov/cieľov predaja v požadovanej kvalite, spolu s dodržiavaním firemných štandardov
  • Úzka spolupráca s tímom obchodných zástupcov a pracovníkov zákazníckeho servisu – riešenie požiadaviek zákazníkov
  • Práca s databázovými systémami spoločnosti (SAP, CRM)
  • Participácia na budovaní dobrého mena spoločnosti a celkovej spokojnosti zákazníkov

Požiadavky na kandidáta/tku:

  • Zrozumiteľný a príjemný prejav
  • Proklientský prístup
  • Komunikatívnosť a predajné zručnosti
  • Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja - výhodou
  • Skúsenosti s prácou v telefonickom centre alebo s telefonickým predajom - výhodou
  • Zameranie na výsledok a schopnosť pracovať pod tlakom
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
  • Časová a pracovná flexibilita
  • Základná znalosť anglického jazyka
  • Aktívna znalosť práce s PC (MS Office - Outlook, Excel; SAP - výhodou)

Ponúkame:

  • Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Samostatnú a zodpovednú prácu
  • Príjemné a neformálne pracovné prostredie
  • Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví
  • Typ úväzku – dohoda o pracovnej činnosti/ dohoda o vykonaní práce

Kontak:

Martina Podoláková

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.