Fermentáció operátor

Leírás:

Ha szívesen szereznél sörgyártási gyakorlatot, miközben olyan márkák előállításhoz járulsz hozzá, melyeket az egész ország szeret, akkor ez a pozíció kiváló lehetőség lesz számodra!

Amit értékes munkádért cserébe kapsz:

  • Béredet minden hónap első munkanapján megkapod.
  • Alapbéred mellé Cafeteriát és műszakpótlékokat adunk.
  • Bónusszal jutalmazzuk teljesítményedet.
  • A szükséges munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és a biztonságos munkakörnyezetet biztosítjuk számodra.
  • Dolgozói söröző és konditerem is található a vállalat területén belül, amit kollégáink munkaidőn kívül korlátlanul használhatnak.
  • Dolgozói sör negyedévente
  • Egészségbiztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Ingyenes szálláslehetőség a telephelyünk mellett
  • Családias vállalati kultúra, nemzetközi háttér.
  • Összetartó csapat vár.
  • Képzések, hogy fejlődhess.

Ezekben számítunk Rád:

  • Erjesztési feladatok ellátása (élesztő, sörlé, zöldsör, kondicionált sör előállítása, kezelése)
  • Erjesztő berendezések kezelése
  • Az üzem és a berendezések tisztítása
  • Minőségirányítási eszközök használata
  • Környezetvédelmi, munkavédelmi normák betartása
  • Munkaidő: 12 órás munkarend (2 munkanap + 2 pihenőnap), megszakítás nélküli munkarend

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Érettségi (élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség előnyt jelent)
  • Magas fokú munkabírás (erős fizikum)
  • Jó probléma megoldási képesség
  • Önállóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

Előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari gyártásban szerzett tapasztalat.

  • Azonnali kezdési lehetőséget biztosítunk.
  • A belépéshez érvényes tüdőszűrő szükséges.

Elkötelezettek vagyunk egy olyan munkahely kialakítása mellett, ahol tiszteletben tartjuk a különbözőséget és mindenkit támogatunk abban, hogy valóban önmaga lehessen.

Az Asahi Europe & International-nél, így a Drehernél is hiszünk abban, hogy mindenki úgy képes ragyogni, ahogy van – korra, nemre, etnikai és szexuális irányultságra, fogyatékosságra, vallásra vagy egyéb meggyőződésre való tekintet nélkül. Támogatni szeretnénk Téged is abban, hogy bátran vállald egyéniségedet és szeretnénk, hogy tudd, bárki is vagy, bármilyen körülmények között is élsz, itt úgy fogadunk el, ahogy és aki vagy.

Kategória:  Termelés
Állás azonosító:  12799
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idő
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Város:  Budapest