Telefonos értékesítő (kimenő hívások) - FOOD

Leírás:

„Ma akkor van előnyöd, ha a terméked olyan, amit az ügyfél megálmodott magának.” – és a Dreher ilyen.
Olyan kiváló eszközöket, rendszereket használunk, mint a CRM, SAP, telefon…és most elárulunk egy titkot ezekről a telefonokról. Nem fognak maguktól tárcsázni, és értékesíteni!
Ha pontosan tudod, hogy Te mi akarsz lenni és mindig is arra vágytál, hogy ezt elérd, tudod, hogy menni fog neked - akkor itt a helyed!

Amivel megbecsülünk:

  • Hibrid munkavégzés, a munka-magánélet támogatása érdekében: heti 1 irodai nap, a többi home office (próbaidő alatt a betanulás hatékonyságának növelése érdekében irodai jelenlét preferált).
  • Hosszútávú munkahelyet biztosítunk számodra, a családias légkör és a jó hangulat mellett, miközben olyan márkákkal dolgozhatsz, melyeket az egész ország szeret.
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy jól szervezett, magas szakmai színvonalat képviselő csapatban.
  • Versenyképes alapbért biztosítunk, melyet minden hónap első munkanapján megkapsz.
  • Alapbéred mellé cafeteriát és egészségbiztosítást is nyújtunk.
  • A dolgozói sör, mint juttatás neked is járna.
  • További juttatások: ingyenes dolgozói söröző és konditerem használat, céges mobiltelefon.
  • Jó hangulatú munkakörnyezet, valódi csapat.
  • Mentor típusú vezetők

Ezekben számítunk Rád:

  • Telefonos értékesítés (partnereink megkeresése híváslista alapján, termékek és akciók ajánlása).
  • Megrendelések feldolgozása és továbbítása a logisztikai szolgáltatóknak.
  • Bejövő hívások kezelése.
  • Vevői, fogyasztói és az értékesítési hálózatból érkező észrevételek és panaszok rögzítése és továbbítása, nyomon követése a lezárásig.
  • Időszakosan elégedettség felméréssel kapcsolatos feladatok végzése.
  • A munkaköréhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása, kollégák helyettesítése.
  • Területedhez tartozó vevőkkel való kapcsolat magas szinten tartása.

Téged keresünk, ha...

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel (esetleg közgazdasági, kereskedelmi területen).
  • Magas szinten használod az Office programjait (Excel, Word) és dolgoztál már ügyfélkezelő vagy vállaltirányítási rendszerekkel (SAP ismerete nagy segítségedre lesz).
  • Van legalább 1-2 év ügyfélszolgálati és/vagy telefonos értékesítési tapasztalatod.
  • Nem gond, ha nincs mély ismereted arról a piacról, ahol mi dolgozunk, mert az alapoktól felkészítünk, teljeskörű szakmai tudást adunk Számodra.
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel.
  • Munkádat pontosság, precizitás és felelősségteljes hozzáállás jellemzi.
  • Jól kezeled a felmerülő problémákat, konfliktusokat.
  • Fontos számodra az ügyfelek elégedettsége.
  • A közös célok eléréséért is elkötelezetten dolgozol, az egyéni elvárások teljesítése mellett.

Preferált lakhely: Budapest + 30 km-es körzete.

 Örülünk, ha van, de nem feltétel:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Elkötelezettek vagyunk egy olyan munkahely kialakítása mellett, ahol tiszteletben tartjuk a különbözőséget és mindenkit támogatunk abban, hogy valóban önmaga lehessen. Az Asahi Europe & International-nél, így a Drehernél is hiszünk abban, hogy mindenki úgy képes ragyogni, ahogy van – korra, nemre, etnikai és szexuális irányultságra, fogyatékosságra, vallásra vagy egyéb meggyőződésre való tekintet nélkül. Támogatni szeretnénk Téged is abban, hogy bátran vállald egyéniségedet és szeretnénk, hogy tudd, bárki is vagy, bármilyen körülmények között is élsz, itt úgy fogadunk el, ahogy és aki vagy.

Kategória:  Értékesítés
Állás azonosító:  13096
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idő
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Város:  Budapest