Aplicați acum »

BREWING OPERATOR II

Categorie:  Manufacturing
Tip de post:  Full time
Țară/Regiune:  RO
Localitate:  Buzau
Descriere:

Candidatul Ideal

  • Studii medii tehnice (liceu sau scoala profesionala) – calificarea sau experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
  • Experienta de lucru in mediu industrial – preferabila;
  • Capacitate de invatare si adaptare rapida la solicitarile specifice postului;
  • Disciplina, seriozitate si spirit practic;
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi(3 schimburi) si in program de tura continua;
  • Disponibilitate pentru a efectua munca fizica

Descrierea jobului

  • Indeplinirea activitatilor curente pentru desfasurare procesului de productie in cadrul sectiei, conform programului de productie si planurilor de actiune comunicate, respectand instructiunile si procedurile de lucru , standardele de calitate , de productivitate si de cost in vigoare;
  • Exploatarea optima a echipamentelor si utilajelor pentru desfasurarea in conditii normale a procesului tehnologic;
  • Mentinerea echipamentelor, instalatiilor, spatiilor de productie si vestiarelor in permananta stare de igiena.

Pachet oferit:
• Servicii medicale suplimentare, asigurare medicală, de viată și invaliditate;
• Salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
• Bonus de performanță după prima lună de angajare;
• Primă de vacanță, primă de Paște și primă de Crăciun;
• Ore suplimentare plătite dublu;
• Ore de noapte plătite cu spor de 25%;
• Spor de tură continuă de 18,5% aplicat la total venit brut realizat lunar;
• Tichete de masă în valoare de 35 lei/zi lucrată;
• Tichete cadou de Paște, 15 august și Crăciun;
• Bonusuri pentru evenimente în familie;
• Cotă de bere lunară.