Aplicați acum »

FORKLIFT DRIVER

Categorie:  Supply Chain
Tip de post:  Full time
Țară/Regiune:  RO
Localitate:  Buzau
Descriere:

Candidatul ideal:

  • Studii medii tehnice;
  • Experienta de lucru pe stivuitor de minimum 1 an;
  • Atestat ISCIR vizat la zi;
  • Indemanare si spirit practic;
  • Acuitate vizuala si auditiva conform legii
  • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil( in schimburi.

Descrierea jobului:

  • Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare si depozitare a berii si ambalajelor in conditii bune cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat cod de bare in sistemul WMS;
  • Opereaza in sistemul WMS cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat toate miscarile de stocuri efectuate in timpul schimbului;
  • Comunica in timp real catre Supervizorul de schimb toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru;
  • Asigura in permanenta, starea buna de lucru a uneltelor si a echipamentelor;
  • Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare a acestora.

Pachet oferit:

  • Servicii medicale suplimentare, asigurare medicală, de viată și invaliditate;
  • Salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
  • Bonus de performanță după prima lună de angajare;
  • Primă de vacanță, primă de Paște și primă de Crăciun;
  • Ore suplimentare plătite dublu;
  • Ore de noapte plătite cu spor de 25%;
  • Spor de tură continuă de 18,5% aplicat la total venit brut realizat lunar;
  • Tichete de masă în valoare de 35 lei/zi lucrată;
  • Tichete cadou de Paște, 15 august și Crăciun;
  • Bonusuri pentru evenimente în familie;
  • Cotă de bere lunară.